Poziv za zapošljavanje voditelja Brain Gym radionice

logo czrdim finalelement2_A4-flatten

 

POZIV ZA ZAPOŠLJAVANJE VODITELJA BRAIN GYM RADIONICE

 

Udruga za autizam Sunce u  partnerstvu sa Udrugom za prevenciju socijalnopatološkog stanja mladih „PREVENCIJA“ provodi projekt CENTAR ZA RAZVOJ DJECE I MLADIH .

U sklopu projekta provoditi će se Brain Gym radionice u trajanju od 11 mjeseci .

 

Za prijavu su potrebne:

Zamolba i životopis

Potvrde o stručnom usavršavanju u području edukacijske kineziologije „Uvod u brain gym“

Potvrde o stručnom usavršavanju u području edukacijske kineziologije „Brain gym – Double Doodle Play“

Molimo zainteresirane da zamolbe pošalju na adresu – Udruga za autizam Sunce , ulica Vladimira Nazora 8, Nova Gradiška.

Rok za prijave 12.03.2021.god.

 

u Novoj Gradiški, 05. ožujak 2021.god.

 

Ukupna vrijednost projekta Centar za razvoj djece i mladih je 1.470.411,00 kuna. Projekt je financiran iz sredstava Europske unije, Socijalnog fonda u iznosu od 1.470.411,00 kuna. Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava je odobren unutar poziva u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.2020., Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici- Faza I.
Područje provedbe projekta je Nova Gradiška, Novska, Osijek i Požega.
Projektom se osigurava pružanje socijalnih usluga u zajednici za djecu s teškoćama u razvoju, djecu i mlade s problemima u ponašanju te njihove roditelje. Osiguravanjem pristupačnosti, edukacijom stručnjaka i nabavom sustava za pružanje inovativnih oblika psihosocijalne podrške osigurat ćemo pružanje kvalitetnih socijalnih usluga sukladno potrebama korisnika u lokalnoj zajednici. Istovremeno, sudjelovanjem partnera u projektu, potičemo i širenje mreža socijalnih usluga u zajednicama u kojima iste nisu razvijene. Korisnici projekta: djeca i mladi te njihovi članovi obitelji.