JEDNODNEVNI IZLET U SLAVONSKI BROD

11.1ipnja 2018. u 8.30.učenici razrednoga odjela  za autizam, N.G. zajedno  sa članovima udruge “Sunce” te svojim roditeljima ,skrbnicima uz stručno vodstvo uputili su se na izlet. Ukupno nas 18.

Naše prvo odrediste je bio posjet Zoo vrtu Rusčica koji je u privatnom vlasništvu obitelji Milec, općina Klakar.

Tamo smo  vidjeli : lguane, pitona, majmune, jelene, srne, ljame, nojeve, konje, tigra, sirijskog medvjeda, orlove, sove, sokole, kornjače….

Zaista raznovrsno i vrijedno pogledati pa smo to ovjekovjecili nasim fotografijama.

Nakon obilaska ZOO vrta krenuli  smo u Oprisavce  u obiteljski restoran “Kuca dida Tunje” na rucak. Autohtono seosko zdanje sa izvornim slavonskim ugodajem i vrlo prikladan za djecu jer nudi zabavni park”Pajo patak”,konobe,suvenirnicu te raznolike prostore za objede  prema  vlastitom izboru. Uzivancija!

Nakon šetnje,igre i ručka uputili smo se kući u Novu Gradišku.

Zaista prekrasno proveden  dan u stjecanju novih iskustava nase djece te lijepom druženju svih članova naše Udruge  “SUNCE”.

viber_image9

viber_image8