Udruga “SUNCE” – glazbenim spektaklom obilježili svjetski dan svjesnosti o autizmu

Udruga “SUNCE” – glazbenim spektaklom obilježili svjetski dan svjesnosti o autizmu

Autor: Dejan Ivanković, www.novagradiska.eu

Kako smo i najavili u prethodnim prilozima, Udruga za autizam “Sunce” Nova Gradiška u nedjelju navečer s početkom u 19 sati tradicionalnim glazbenim spektaklom obilježila Svjetski dan svjesnosti o autizmu.

Cjelovečernji koncert u Svečanoj dvorani “Kruna” obilježili su nastupi mladih nada hrvatske glazbene scene Stjepana Lacha i Dine Purića dok je zvijezda večeri bio Petar Grašo koji je svojim hitovima dodatno oplemenio ovaj sjajan humanitarni projekt.

Organizatorice Vesna Mijatović i Melita Dragić izrazile su veliku zahvalnost brojnim prisutnima na donacijama i posjeti, a posebice gradu Nova Gradiška, Brodsko-posavskoj županiji i ostalim nesebičnim sponzorima koji su potpomogli realizaciju ovog događaja.

Uz glazbene nastupe, posjetitelji su mogli uživati u vrhunskom laser showu na temu filmske glazbe.

Veliko HVALA svim građanima i sponzorima koji su ovo omogućili! 

Od srca zahvaljujemo medijima na praćenju – Radio Nova Gradiška i web portalu – novagradiska.eu
Uvijek uz nas kod svih događanja!

Video sadržaji:

https://youtu.be/Vqo-1VQOnhE

https://youtu.be/fVlPfzqo0Lg

Galerija: