Otvorenje kabineta za senzornu integraciju 14.12.2016.

14.12.2016. imali smo otvorenje kabineta za senzornu integraciju te se povodom toga od srca zahvaljujemo slijedecim donatorima: Ljekarne Zubović, INA, Brodsko-posavska županija, Grad Nova Gradiška, Grad Lipik, Antonija Donzallaz Dakić, Ribnjačarstvo Poljana, Hotel Kralj Tomislav, Srce na dlanu j.d.o, Babić Tomislav, Klima oprema Samobor, Odlagalište d.o.o Nova Gradiška, Višnja Lasović arhitektonski ured, MetaloPlast Batrina, Forum žena SDP-a Nova Gradiška, Općina Nova Kapela, Benzinska pumpa Baković, MK VIKOM Zagreb, Caffe bar Exit iz Nove Gradiške, Geo Agent Nova Gradiška, AutoModus Nova Gradiška, Kožara Psunj, Lim mont Cernik, Slavonija Slad Nova Gradiška, Mirela Glavaš, Mario Petreković, Optika Lucija, Parketarstvo Lukačević Nova Gradiška, Kulturno prosvjetno društvo “Sloga” Pakrac, Elcom Zapolje, MKM Nova Gradiška, Kerales Nova Gradiška, Pekarnica Anton Nova Gradiška, Rođendaonica Nova Gradiška vl. Zdenka Žulj, Foto Imago Pakrac, Foto Studio Z Nova Gradiška, POU M.A.R. Nova Gradiška i ostali koji su željeli ostati anonimni.

U uređenje prostora u kojemu se nalazi senzorna soba uloženo je 23.838,00 kuna a u opremu za kabinet za senzornu integraciju 77.367,00 kuna. Ukupno 101.205,00 kuna.
Istoga dana, navečer, održan je humanitarni koncert Harija Rončevića. Zahvaljujemo se Hariju Rončeviću, Ivici Džaja i Albertu Limiću.

Posebna zahvala članici naše udruge, humanitarki velikoga srca, majki autisticnog dječaka, Goranki Bojčić Romić koja nas je na koncertu počastila odličnim duetom sa Harijem Rončevićem. Naša udruga bez nje nebi bila ista…

Također se zahvaljujemo svima koji su pomagali i nesebično doprinjeli nematerijalnim radom: Zlatko Špičak, Branko Bešlić, Vatroslav Babić, Mario Vukušić, Josip Bilešić, Alen Dragić, Zorica Popović, Petar Herljević, Ivanka Herceg, Udruga Prevencija, Udruga Hrabro dijete, Branko Uvodić, Kristina Kovačević, Barbara Dautović, Tanja Novković, Duje Limić, Vasja Mijatovic, Dalibor Lukić, Đoko Carić, Jovanka Bojčić i Restoran Slavonski Biser Nova Gradiška vl. Ivica Grgić te svim roditeljima i članovima Udruge za autizam Sunce.

Posebna zahvala medijima koji nas neumorno prate:

Lipički Compas, Radio Nova Gradiška (98.1Mhz), slavonski.hr, Portal Grada NG, 035 portal, 034 portal, ŠOKAČKI PORTAL, 24sata (Franjo Lepan), Radio Bljesak, Radio Novska.

I na kraju, ali ne manje bitno, zahvaljujemo se svim prijateljima i obiteljima koji su nas podržavali i Ani Kostelac koja nas je počastila dvjema skladbama prilikom otvorenja kabineta za senzornu integraciju.

UDRUGA ZA AUTIZAM SUNCE

Foto: Foto Studio Z