Čestitke sa logom Udruge za autizam Sunce Nova Gradiška

Od 15.prosinca 2015.god. do 15.kolovoza 2016.god Udruga za autizam Sunce Nova Gradiška sklopila je Ugovor o donaciji sa tvrtkom SRCE NA DLANU j.d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, vlasnice Nade Subotić. Tijekom navedenog razdoblja djelatnici tvrtke Srce na dlanu j.d.o.o. prodavali su čestitke sa logom Udruge za autizam Sunce Nova Gradiška, te su za to imali potrebno ovlaštenje od strane naše udruge. Dio sredstava od prodaje čestitki namijenjen je za rad udruge, te se ovim putem zahvaljujemo djelatnicima tvrtke Srce na dlanu j.d.o.o. na financijskoj donaciji ostvarenoj putem prodaje čestitki te na promociji naše udruge čime su znatno doprinijeli našem projektu uređenja senzorne sobe i radu udruge. Suradnja sa tvrtkom Srce na dlanu j.d.o.o. bila je besprijekorna i korektna te im se ovim putem zahvaljujemo!

4f6087b6-a717-4b8e-bd66-1cfed712a377